Księgarnie patronackie

Drodzy Czytelnicy zapraszamy do księgarń patronackich opatrzonych naszym banerem (takim jak ten powyżej).

Znajdziecie w nich bogatą ofertę naszych książek.

Aktualna lista księgarnia patronackich:

Gdynia

Skład Księgarski Chimera (ul. 3-go Maja 16, 81-352 Gdynia, tel: 58 661 37 10)

Jasło

Księgarnia "U Jacka" Jacek Nowosielski (ul. Plac Żwirki i Wigury 8, 38-200 Jasło, tel: 604262904)

Jarosław

Księgarnia LIBERA Beata Bonarek (ul. Plac Mickiewicza 7, 37-500 Jarosław, tel: 16 621 64 22)

Katowice

Księgarnia WOLNE SŁOWO s.c. (ul. 3-go Maja 31, 40-097 Katowice, tel: 32 253 73 83)

Kluczbork

Księgarnia MINERVA (Rynek 3, 46-200 Kluczbork, tel: 77 418 26 82)

Kłobuck

Księgarnia Wydawniczo-Papiernicza (ul. 3-go Maja 46, 42-100 Kłobuck, tel: 34 317 23 45)

Kraków

Główna Księgarnia Naukowa (ul. Podwale 6, 31-118 Kraków, tel:12 422 37 17)

Łódź

Księgarnia Odkrywcy (ul. Narutowicza 46, 90-135 Łódź, tel: 42 631 10 97)

Księgarnia Ossolineum (ul.Piotrkowska 181, 90-447 Łódź, tel: 42 636 19 43)

Parczew

WITMAR s.c. Andrzej Wiśniewski, Martyna Wiśniewska (ul. Warszawska 1, 21-200 Parczew, tel: 604868625)

Poznań

Odnowa (ul. Szkolna 5, 61-832 Poznań, tel: 501772779)

Rybnik

Księgarnia "ORBITA" (Rynek 12, 44-200 Rybnik, tel: 32 422 26 04)

Księgarnia "SOWA"  (ul. Sobieskiego 24, 44-200 Rybnik, tel: 32 422 13 85)

Szczecin

INDEX Księgarnia ATUT, ul. Bogusława 13, 70-440 Szczecin, tel: 601 76 41 07)

Dom Księgarski J&J, ul. Wyzwolenia 97, 71-411 Szczecin, tel: 91 4237134)

Zduńska Wola

Krystyna Kowalska FIRMA KSIĘGARSKA (ul. Dąbrowskiego 1, 99-220 Zduńska Wola, tel: 43 823 26 75)

Zgierz

Księgarnia Pan Tadeusz (ul. Długa 55, 95-100 Zgierz, tel: 42 716 19 44)

Zielona Góra

VIRTUS Buczacki Krzysztof (ul. Kupiecka 63, 65-001 Zielona Góra, tel: 502230057)

Żerków

Stara Szuflada Monika Zaworska (ul. Dworcowa 7, 63-210 Żerków, tel: 605552646)

Zapraszamy księgarzy do naszego programu partnerskiego.

Więcej informacji oraz szczegóły znajdziecie u naszego dystrybutora Hurtowni Ateneum:

Maciej Miczek mmiczek@ateneum.net.pl

Przedstawiciele:

Jolanta Bafia
tel. kom. 530 444 432
jbafia@ateneum.net.pl
Województwa:
Podkarpackie,
Lubelskie,
Świętokrzyskie

Piotr Niebieszczański
tel. kom. 530 444 425
pn@ateneum.net.pl
Województwa:
Mazowieckie
(powiaty: m. Płock, płocki, płoński, nowodworski, warszawski zachodni, m. St. Warszawa, legionowski, wołomiński, węgrowski, sokołowski, ostrowski, wyszkowski, pułtuski, ciechanowski, mławski, sierpecki, żuromiński, przasnyski, makowski, ostrołęcki),
Podlaskie,
Warmińsko-Mazurskie,
Pomorskie,
Kujawsko-Pomorskie,
Zachodnio-Pomorskie,
Wielkopolskie
(powiaty: złotowski, pilski, czarnkowsko-trzcianecki, chodzieski, wągrowiecki, obornicki, szmotulski, m. Poznań, poznański, gnieźnieński, słupecki, m. Konin, Golina, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Wilczyn, Skulski, Ślesin),
Lubuskie
(powiaty: Strzelecko-drezdenecki, m. Gorzów Wielkopolski, gorzowski, międzyrzecki)

Renata Józefowicz
tel. kom. 531 032 935
rjozefowicz@ateneum.net.pl
Województwa:
Łódzkie,
Mazowieckie
(powiaty:gostyński, sochaczewski, żyrardowski, grodziski, pruszkowski, piaseczyński, otwocki, miński, m. Siedlce, siedlecki, łosicki, grójecki, garwoliński, białobrzeski, kozienicki, przysuski, szydłowiecki, m. Radom, radomski, zwoleński, lipski),
Wielkopolskie
(powiaty: kolski, m. Turek, turecki, m. Kalisz, kaliski, Wierzbinek, Sompolno, Kramnsk, Krzymów, Stare miasto, Rychwał, Grodziec, Rzgów, Lądek, Zagorów, Gołuchów),

Grzegorz Steininger
tel. kom. 504 090 106
gsteininger@ateneum.net.pl
Województwa:
Śląskie,
Opolskie,
(powiaty: kluczborski, oleski, krapkowicki, strzelecki, kędzierzyńsko-kozielski, m. Opole, Turawa, Ozimek, Chrząstowice, Tarnów Opolski, Prószków)

Szymon Steckel
tel. kom. 537 772 717
ssteckel@ateneum.net.pl
Województwo małopolskie

Kamil Zalewski
tel. kom. 537 002 227
kzalewski@ateneum.net.pl
Województwa:
Dolnośląskie,
Lubuskie,
(powiaty: żarski, żagański, nowosolski, wschowski, zielonogórski, m. Zielona Góra, krośnieński, świebodziński, sulęciński, słubicki)
Opolskie,
(powiaty: namysłowski, brzeski, nyski, prudnicki, głubczycki, opolski: Murów, Popielów, Dobrzeń Wlk., Lubiany, Dąbrowa, Niemodlin, Tułowice, Komprachcice)
Wielkopolskie
(powiaty: kępiński, ostrzeszowski, ostrowski, krotoszyński, pleszewski, jarociński, wrzesiński na południe od A2, średzki, śremski, gostyński, rawicki, leszczyński, kościański, grodziski, wolsztyński)

Jacek Mazgaj
tel. kom. 730 870 315
jmazgaj@ateneum.net.pl